House With Jacuzzi Near Sao Paulo Villa
| Wi-Fi | Spa & Hälsocenter Jacuzzi | Husdjur ej tillåtna Inga husdjur |
House With Jacuzzi Near Sao Paulo Villa Piracaia med 1 sovrum ligger ungefär 25 minuters promenad från Igreja Santo Antonio da Cachoeira. Villan med 1 badrum kan ta emot upp till 2 gäster och erbjuder bubbelpool.
Villan ligger också 3 km från Gruta Nossa Senhora Aparecida och 2 km från Igreja do Rosario.
Gästerna är välkomna att laga sina egna måltider i ett komplett kök på boendet. Restaurangen Padaria e Confeitaria Por Do Sol, som serverar ett brett utbud av måltider, ligger ungefär 10 minuter bort med bil.
Bekvämligheter på boendet
Beskrivning
- Wi-Fi
- Inga husdjur
Aktiviteter och avkoppling
- Jacuzzi
På rummet
- Sittgrupp
- Trädgårdsmöbler
- Tvättmaskin
- LCD-TV
Hotellregler
Vanliga frågor
- ❓
Tillhandahåller House With Jacuzzi Near Sao Paulo Villa en trådlös internetanslutning?
Ja, House With Jacuzzi Near Sao Paulo Villa erbjuder Wi-Fi. - ❓
Finns det ett kök på House With Jacuzzi Near Sao Paulo Villa?
Ett utrustat pentry finns på House With Jacuzzi Near Sao Paulo Villa. - ❓
Tillåter House With Jacuzzi Near Sao Paulo Villa husdjur?
House With Jacuzzi Near Sao Paulo Villa tillåter inte husdjur. - ❓
Finns det en bubbelpool på House With Jacuzzi Near Sao Paulo Villa?
Ja, en bubbelpool erbjuds på House With Jacuzzi Near Sao Paulo Villa. - ❓
Vilka sevärdheter bör vi se under vistelsen i denna semesterbostad?
Gästerna i denna semesterbostad kan enkelt nå Alambique do Lafaiete och Igreja Santo Antonio da Cachoeira, som ligger 2 km från boendet respektive 2,1 km bort.